Skip links

Kaip pirkti

 

KAIP PIRKTI?

 1. PREKIŲ UŽSAKYMAS IR APMOKĖJIMAS UŽ PREKES
 2. PIRKIMO INSTRUKCIJA

 

PREKIŲ UŽSAKYMAS IR APMOKĖJIMAS UŽ PREKES

 1. redginta.lt Pirkėjas gali pirkti visą parą, 7 dienas per savaitę.
 2. Užsisakyti prekes redginta.lt Pirkėjas gali:

2.1. užsiregistruodamas šioje el. parduotuvėje – įvesdamas registracijoje prašomus duomenis;

2.2. nesiregistruodamas šioje el. parduotuvėje.

 1. Pirkėjas, apsilankęs redginta.lt, išsirenka jam patinkančias prekes, kurių pagrindu yra suformuojamas prekių krepšelis. Pirkėjas, užsakydamas prekes Taisyklių 2 punkte numatytais būdais, atitinkamuose Pardavėjo pateikiamuose informacijos laukuose turi nurodyti prekių užsakymo tinkamam įvykdymui būtinus Pirkėjo asmens duomenis, būtinus pasirinktoms prekėms pristatyti ir įsigyti.

PIRKIMO INSTRUKCIJA

Mes dedame visas pastangas, kad apsipirkimas pas mus būtų kuo palankesnis klientui. Toliau rasite informaciją apie standartinę procedūrą, kurios reikia laikytis apsiperkant pas mus.

 1. Jūs galite įtraukti prekes į savo pirkinių krepšelį būdami tiek prekei skirtame puslapyje, tiek greito apsipirkimo lange, kur galima daugiau sužinoti apie prekę (pamatyti nuotraukas, sužinoti apie esamas spalvas, prekės aprašymus).
 2. Iš karto, kai pasirenkate reikiamą prekės kiekį, spalvą ar kitas reikalingas funkcijas priklausomai nuo pateikto produkto, galite prekę įtraukti į pirkinių krepšelį. Be to, galite jį įtraukti ir į mėgstamiausių dalykų sąrašą, iš kurio prekes galėsite perkelti į pirkinių krepšelį. Įtraukti į pirkinių krepšelį galėsite tik tas prekės, kurių likutis yra pakankamas, o į trokštamų dalykų sąrašą – ir tuos, kurių šiuo metu nėra sandėlyje. O prekei skirtame puslapyje galite patikrinti, ar tokio pobūdžio produktų yra mūsų stacionariose – fizinėse parduotuvėse Lietuvoje.
 3. Kaskart, kai į pirkinių krepšelį įtraukiate prekę, viršutiniame dešiniajame interneto svetainės kampe matysite pirkinių krepšelio peržiūros rodinį.
 4. Paspaudus viršutiniame dešiniajame kampe esantį mygtuką „Prekių krepšelis“, jus nukreips į viso pirkinių krepšelio peržiūrą, kur galėsite pakeisti vienetų skaičių, įvesti nuolaidos kodą ar toliau tęsti apsipirkimą.
 5. Jei esate tikri, kad jūsų pirkinių krepšelis parengtas, galite pereiti prie atsiskaitymo proceso. Kito žingsnio metu, paspaudė mygtuką „Tęsti apmokėjimą“ Jūs būsite nukreipti į langą, kuriame galėsite pasirinkti pristatymo būdą, nurodyti adresą bei kitą reikalinga kontaktinę informaciją. Priklausomai nuo pristatymo būdo, toliau galite eiti į „Tęsti apmokėjimą“– tuo atveju, jus nukreips į PayPal arba Paysera mokėjimo paslaugą. Jūs pasirinksite Jums patogiausią apmokėjimo būdą ir patvirtinsite savo užsakymą. Po užsakymo atlikimo galėsite peržiūrėti savo užsakymą skiltyje „Užakymų istorija“. Ir tai yra paskutinis žingsnis, kuriuo baigiasi apsipirkimas mūsų elektroninėje parduotuvėje.
 6. Po to, kai pateiksite savo užsakymą, gausite automatinį patvirtinimą el. paštu, kuriame bus informacija apie tolesnį užsakymo apdorojimą.