Skip links

Prekių grąžinimas

 

PREKIŲ GRĄŽINIMAS

 

  1. Prekių grąžinimas

1.1. Parduotų prekių trūkumai šalinami, kokybiškos prekės keičiamos/grąžinamos, nekokybiškos prekės keičiamos, grąžinamos vadovaujantis 2014 m. liepos 22 d. nutarimu Nr. 738 patvirtintomis „Mažmeninės prekybos taisyklėmis“, Lietuvos Respublikos Civiliniu kodeksu ir kitais galiojančiais Lietuvos Respublikos teisės aktais. Pinigai už grąžintas prekes visais atvejais pervedami tik į mokėtojo banko sąskaitą.

1.2. Pirkėjas gali grąžinti kokybišką prekę ir atgauti už ją sumokėtus pinigus (pinigų grąžinimo garantija) per 14  kalendorinių dienų nuo prekės pristatymo dienos, jei kokybiška prekė grąžinama pagal šių Taisyklių sąlygas.

1.3.Gavę ir įvertinę Jūsų grąžintos prekės būklę mes susisieksime su Jumis elektroniniu paštu dėl tolimesnių veiksmų. Jei prekė atitiks pradinę jos būklę – mes grąžinsime Jūsų pinigus į pirkimo metu nurodytą banko sąskaitą.

1.4.  Grąžinant kokybiškas prekes būtina laikytis šių sąlygų:

  1. Grąžinama prekė turi būti originalioje tvarkingoje pakuotėje;
  2. Prekė turi būti Pirkėjo nesugadinta;
  3. Prekė turi būti nenaudota, nepraradusi prekinės išvaizdos (nepažeistos etiketės, nenuplėštos apsauginės plėvelės ir kt.).
  4. Grąžinama prekė turi būti tos pačios komplektacijos, kokios Pirkėjas ją gavo;
  5. Norint sėkmingai grąžinti prekę reikalingas prekės pirkimo įrodymas (užsakymo numeris ar mokėjimo kvitas).

1.6.Prekėms, kurioms buvo pritaikytos tam tikros nuolaidos – prekių grąžinimas negalioja.

1.7. Pardavėjas turi teisę atsisakyti priimti Pirkėjo grąžinamas prekes, jei buvo nesilaikoma šiose Taisyklėse nustatytų prekių grąžinimo sąlygų.

1.8. Kokybiškų prekių grąžinimas vykdomas Pardavėjo nustatytu būdu per 14 (keturiolika) dienų nuo prekių gavimo dienos;

1.9. Grąžinimo kaina 2,99 EUR.

1.10. Pirkėjui negrąžinamos jo sumokėtos Pardavėjui prekių pristatymo išlaidos, Pirkėjas taip pat apmoka visas prekių pristatymo išlaidas, susijusias su kokybiškų prekių grąžinimu ir/ar keitimu.